Časté otázky

Musím něco do svého počítače instalovat?

Ne nemusíte. Žádný program není potřeba. K úpravám webu stačí počítač s připojením na internet a libovolný prohlížeč. Svůj web můžete spravovat kdykoliv a kdekoliv.

Zvládnu si sám svůj web upravovat?

Ano zvládnete. Součástí webu od nás je redakční systém který vám umožní vlastní správu webových stránek. Je to stejně jednoduché jako psát texty ve Wordu.

Je omezen počet stránek které si na webu mohu vytvořit?

Ne není. Stránek si na svém webu můžete vytvořit kolik chcete. Je jedno jestli jich bude 5 nebo 100. Přečtěte si postup tvorby webu.

Kdo je vlastníkem domény?

Jediným vlastníkem domény se stane osoba uvedená při objednávce služby. Vlastnictví domény lze ověřit u národního registrátora domén www.nic.cz.

Jakou doménu zvolit?

Doména neboli doménové jméno je zjednodušeně řečeno www adresa webových stránek. Např. www.mklik.cz. Doporučujeme volit snadno zapamatovatelné a vyslovitelné domény. V názvu domény je dobré uvést popis činnosti nebo jméno případně obojí. Nedoporučujeme více jak dvouslovné názvy. Jedinou podmínkou pro registraci domény je, že ji už nesmí vlastnit někdo jiný. Nevíte si s výběrem domény rady? Napište nám Vaši představu a my Vám vhodnou doménu vybereme.

Doménu a webové stránky už mám. Mohu využívat služeb Mklik.cz?

Ano můžete. Napište nám a domluvíme bezplatný převod.

Nejsem živnostník. Mohu službu Mklik.cz používat?

Ano můžete.

Potřebujete e-shop?

Pokud potřebujete vytvořit eshop napište.

Kam dál

Časté otázky, Funkce, Objednávka