Zvyšování návštěvnosti

Po vytvoření webových stránek budete muset řešit jak na své webové stránky přivedete návštěvníky, kteří na internetu hledají službu, kterou nabízíte. Možností jak web zviditelnit je více. Efektivní způsob propagace jsou PPC reklamy ve vyhledávačích Seznam a Google. PPC je volně přeloženo "platba za klik".

Jak to funguje

Princip je jednoduchý. Když někdo ve vyhledávači hledá cokoliv co souvisí s vaším oborem podnikání zobrazí se mu výsledky vyhledávání společně s PPC reklamou.

Metoda platby za klik

PPC kampaně jsou spravedlivé v tom, že platíte jednotlivá kliknutí na váš inzerát. Samotné zobrazení inzerátu vás nic nestojí. Cena prokliku se vypočítává před každým zobrazením inzerátu. Cena každého takového kliku se pohybuje v řádech korun..

Výhody PPC

1. Ve vyhledávačích budete vidět ihned i s novým webem.
2. Kampaně lze přesně zacílit na obor nebo region.
3. Platíte jen za reálně přivedenou návštěvnost.
4. Kampaň lze kdykoliv pozastavit a znovu spustit.
5. Kampaně lze omezit jen na vybraný region.

Cena za správu kampaní

Cena za správu kampaně je 900 Kč na měsíc.

Objednávky a další postup

Zadání kampaně můžete provést na info@mklik.cz. Obdržíte fakturu za měsíční správu kampaní. Následně vám budou založeny účty v PPC systémech vyhledávačů. Poté bude potřeba na tyto účty zaslat peníze ze kterých se budou odečítat jednotlivá kliknutí na reklamy. Výše částky záleží na vás. Pro začátek by to mělo být alespoň 2.000 Kč. Následně je kampaň spuštěna.