Kontaktní formulář

Ke vložení kontaktního formuláře na web stačí jen zkopírovat následující kód a vložit jej tam kde chcete aby se zobrazoval.

[contact email="info@mklik.cz"]

V tomto kódu následně změňte přednastavený e-mail info@mklik.cz za svůj. Na tento e-mail budou chodit vyplněné formuláře. Je důležité kopírovat kód včetně hranatých závorek a při změně e-mailové adresy dejte pozor aby nedošlo ke smazání uvozovek.

Kód můžete vložit na více stránek. Vždy se, ale bude zobrazovat shodný formulář.

Položky formuláře

V základním nastavení má formulář tyto položky: jméno a příjmení, e-mail, text zprávy. Pokud potřebujete jiné napište si o ně na info@mklik.cz.

Jak formulář funguje

Formulář je nastaven následovně. Před jeho odesláním je nutné vyplnit všechna jeho pole. Zároveň se kontroluje správný tvar zadané e-mailové adresy. Dokud není vše v pořádku formulář se neodešle a zobrazí se upozornění s danou chybou. Pokud je vše vyplněno správně výpis se odešle na zvolený e-mail a zobrazí se děkovná zpráva.

Když výpis formuláře nechodí na váš e-mail

Nepřejdeli-li vám na e-mail obsah formuláře zkontrolujete zda máte dobře zkopírovaný kód včetně hranatých závorek. Dále zkontrolujte zda máte v tomto kódu zadaný e-mail na který chcete zprávy dostávat. Jestli je vše v pořádku podívejte se do zda zprávy nekončí ve spamu. Pokud tam zpráva je ze spamu vyjměte a přesuňte ji do doručené pošty. Většinou se tato funkce jmenuje "není spam" a podobně.

Pokud používáte Gmail zkontrolujte kromě spamu ještě karty "sociální sítě" a "promo akce". Nalezenou zprávu stačí chytit myší a přesunout do karty "primární".

Zpět do nápovědy.